Kas yra “Outlier”?

Mes esame tai, ko jūs taip ilgai ieškojote – rinkodaros vadybos agentūra. Mūsų variklis – rinkodaros projektų vadyba. Mūsų aistra – dirbti aiškiai, dirbti konkrečiai, dirbti disciplinuotai. Mūsų išskirtinumas – gebėjimas laiku ir lankstaus biudžeto rėmuose atiduoti jums kokybiškus rinkodarinius sprendimus.

Klientų atsiliepimai

thumb_01_60_60

Mykolas Bistrickas

Energetikos ir technikos muziejus

Darbas su Outlier agentūra nuo pat pradžių vyko sklandžiai, pagal aiškią tvarką ir iš anksto suplanuotą grafiką. Darbai buvo ne tik atlikti laiku, bet ir kai kuriais aspektais viršijo pirminį planą. Agentūros naudojami įrankiai darbui su klientu patogūs ir ekonomiški laiko atžvilgiu. Džiugino lankstus požiūris į besikeičiančias aplinkybes ir su jomis susijusio komunikacinio turinio savalaikės korekcijos. Gerą įspūdį paliko agentūros tekstų rašytojai, puikus komunikacinis įdirbis palaikant nuolatinį kontaktą su Muziejumi, skatinant atgalinį ryšį ir įsiklausant į jį.

thumb_01_60_60
Ilja Polivanovas

Aimera

Ačiū Outlier agentūrai už atliktą darbą. Mums paliko teigiamą įspūdį profesionalus, dalykiškas ir punktualus mūsų įmonės komunikacinio projekto suvaldymas.

thumb_01_60_60
Martynas Grakauskas

S&O Renginiai

Dėkojame Outlier komandai už bendradarbiavimą ir pasiūlytas socialinio marketingo idėjas. Su agentūra labai lengva dirbti, be to, jų naudojama sistema yra labai patogi.

Pasikalbėkime

Esame pasiruošę padėti jūsų prekės ženklui, ar jūs esate pasiruošę dirbti su mūsų komanda?

    Call Now Button